Event

Kwiatowy Motyl na pokazie marki Caprice

Kwiatowy Motyl miał swój premierowy pokaz podczas press day marki Caprice! Prezentacja nowej kolekcji obuwia na sezon jesień/zima 2020/2021 odbyła się w luksusowych wnętrzach hotelu Bellotto.

Marka Caprice od lat cieszy się sympatią i uznaniem znanych osób publicznych. W prezentacji najnowszej kolekcji wzięły udział m.in. Ada Fijał, Agata Młynarska czy Grażyna Wolszczak. Panie zachwalały dizajn, materiały oraz wygodę prezentowanych butów.

Nową ambasadorką marki została Ada Fijał, której niebanalny styl, odwaga i wyczucie modowych trendów zasługują na duże uznanie. „Kocham modę i wygodę a marka Caprice jest idealnym tego połączeniem. Przyznam, że nie do końca wierzyłam w tę kosmiczną technologię dopóki nie przetestowałam jej efektów. Czuję się tak, jakbym chodziła w chmurach!” przyznaje aktorka i podkreśla: „-Najnowsza kolekcja jest różnorodna i obok stonowanych, jesiennych kolorów pojawia się moja ukochana biel, czerwień, motyw pantery i węża. Wygodne, komfortowe i zgodne z najnowszymi trendami”.

Nasza dekoracja Kwiatowy Motyl również zyskała aprobatę wśród zaproszonych gwiazd. Zdjęcie na jego tle było nieodzowną pamiątką z tego wydarzania.
Zapraszamy do wynajmu – Kwiatowy Motyl sprawi, że Wasze przyjęcie na długo zapadnie w pamięć gości.

Funny Flower Scianka kwiatowy Motyl AKPA
Funny Flower kwiatowy Motyl
Funny Flower Scianka kwiatowy Motyl AKPA
Funny Flower kwiatowy Motyl
Funny Flower Scianka kwiatowy Motyl AKPA

Caprice: https://www.caprice.pl/
Organizator wydarzenia: http://www.vertigo.waw.pl/
Zdjęcia: https://www.akpa.pl/